Bolanburg Queen Panel Bed with Mirrored Dresser and 2 Nightstands
SKU
B647/B2/B12/191(2) : PKG006093
- Vendor
- Signature Design by Ashley®
- Regular price
- $2,739.00
- Sale price
- $2,739.00
- Regular price
-
$2,999.00 - Unit price
- /per
Sale
Sold out
Adding product to your cart
Bolanburg Queen Panel Bed with Mirrored Dresser and 2 Nightstands
Specifications
Details | Includes headboard, footboard, rails, dresser with mirror and 2 nightstands, Made of veneer, acacia wood and engineered wood , Black faceted hardware, Dresser in two-tone finish (weathered oak top over antique white) with plank-style top, Dresser with 9 smooth-gliding drawers with dovetail construction (top 3 drawers felt lined), Chest of drawers with 5 smooth-gliding drawers with dovetail construction (top drawer felt lined), Nightstands with 1 smooth-gliding, felt-lined drawer with dovetail construction each, 2 electrical outlets and USB charging ports each, Mirror attaches to back of dresser, Power cords included; UL Listed, Includes tipover restraint device, Assembly required | |
Code | Bed | |
Color | Antique White | |
Type | Master Bedroom |
You may also like
-
- Regular price
- $1,329.00
- Sale price
- $1,329.00
- Regular price
-
$1,449.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,329.00
- Sale price
- $1,329.00
- Regular price
-
$1,449.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $489.00
- Sale price
- $489.00
- Regular price
-
$529.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $759.00
- Sale price
- $759.00
- Regular price
-
$829.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,389.00
- Sale price
- $1,389.00
- Regular price
-
$1,519.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,219.00
- Sale price
- $1,219.00
- Regular price
-
$1,339.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,099.00
- Sale price
- $1,099.00
- Regular price
-
$1,199.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,219.00
- Sale price
- $1,219.00
- Regular price
-
$1,339.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,579.00
- Sale price
- $1,579.00
- Regular price
-
$1,729.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $379.00
- Sale price
- $379.00
- Regular price
-
$419.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $589.00
- Sale price
- $589.00
- Regular price
-
$649.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,369.00
- Sale price
- $1,369.00
- Regular price
-
$1,499.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,429.00
- Sale price
- $1,429.00
- Regular price
-
$1,569.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,709.00
- Sale price
- $1,709.00
- Regular price
-
$1,869.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,939.00
- Sale price
- $1,939.00
- Regular price
-
$2,119.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $2,689.00
- Sale price
- $2,689.00
- Regular price
-
$2,949.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $2,839.00
- Sale price
- $2,839.00
- Regular price
-
$3,109.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,219.00
- Sale price
- $3,219.00
- Regular price
-
$3,519.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $3,599.00
- Sale price
- $3,599.00
- Regular price
-
$3,939.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $299.00
- Sale price
- from $299.00
- Regular price
-
$329.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,059.00
- Sale price
- $1,059.00
- Regular price
-
$1,159.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,219.00
- Sale price
- $1,219.00
- Regular price
-
$1,339.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $429.00
- Sale price
- $429.00
- Regular price
-
$469.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $169.00
- Sale price
- $169.00
- Regular price
-
$189.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $239.00
- Sale price
- $239.00
- Regular price
-
$259.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $999.00
- Sale price
- $999.00
- Regular price
-
$1,099.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,069.00
- Sale price
- $1,069.00
- Regular price
-
$1,169.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $839.00
- Sale price
- $839.00
- Regular price
-
$919.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $719.00
- Sale price
- $719.00
- Regular price
-
$789.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $379.00
- Sale price
- $379.00
- Regular price
-
$419.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $589.00
- Sale price
- $589.00
- Regular price
-
$649.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $529.00
- Sale price
- $529.00
- Regular price
-
$579.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $469.00
- Sale price
- $469.00
- Regular price
-
$509.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $589.00
- Sale price
- $589.00
- Regular price
-
$649.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $629.00
- Sale price
- $629.00
- Regular price
-
$679.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $599.00
- Sale price
- $599.00
- Regular price
-
$659.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $259.00
- Sale price
- $259.00
- Regular price
-
$279.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $869.00
- Sale price
- $869.00
- Regular price
-
$949.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $1,389.00
- Sale price
- $1,389.00
- Regular price
-
$1,519.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $679.00
- Sale price
- $679.00
- Regular price
-
$739.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $719.00
- Sale price
- $719.00
- Regular price
-
$789.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $629.00
- Sale price
- $629.00
- Regular price
-
$679.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $519.00
- Sale price
- $519.00
- Regular price
-
$569.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $459.00
- Sale price
- from $459.00
- Regular price
-
$499.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $279.00
- Sale price
- $279.00
- Regular price
-
$299.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $859.00
- Sale price
- $859.00
- Regular price
-
$939.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- $599.00
- Sale price
- $599.00
- Regular price
-
$659.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out -
- Regular price
- from $629.00
- Sale price
- from $629.00
- Regular price
-
$689.00 - Unit price
- /per
Sale Sold out
Use left/right arrows to navigate the slideshow or swipe left/right if using a mobile device